Ямпільська районна рада
Офіційний сайт
версія для людей з обмeженими можливостями
22 січня 2019 року

Про проведення онлайн-семінару

Дата публікації:
31.10.2018

Сьогодні, 31 жовтня 2018 року голови територіальних громад Ямпільського району взяли участь в он-лайн семінарі «Актуальні питання діяльності органів місцевого самоврядування», який було проведено головою  обласної Ради, головою Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Анатолієм Олійником та за участі керівника Секретаріату Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Віктора Вікалюка.

         В кабінеті голови районної ради до он-лайн семінару долучились заступник голови Вінницької обласної державної адміністрації Андрій Петрович Гижко,  в. о. начальника управління дорожнього господарства Вінницької ОДА Олег Васильович Бабій, начальник управління лікувально-профілактичної допомоги населенню Департаменту охорони здоров”я Вінницької ОДА Ольга Іванівна Задорожна, заступник директора Департаменту-начальник управління бюджетної політики Департаменту фінансів Вінницької ОДА Олександр Григорович Горба, заступник директора Департаменту освіти і науки Вінницької ОДА Олена Афанасіївна Чорна, начальник відділу використання водних об”єктів управління використання водних об”єктів та розвитку сільських територій Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Вінницької ОДА Дмитро Михайлович Капущак та інші.

         Керівники та працівники профільних департаментів поінформували учасників семінару з таких питань: “Про додаткові заходи щодо утримання та експлуатації доріг місцевого значення та участі в цьому місцевих рад”, “Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості, організація та фінансування фельдшерських пунктів”, “Про формування проекту бюджету на 2019 рік”, “Про модернізацію мережі закладів освіти, створення опорних шкіл”, “Про виготовлення проектно-кошторисної документації з розчистки малих, середніх та великих річок”, “Про права та обов”язки ОМС в сфері поводження з відходами”, “Про порядок надання земельних ділянок водного фонду в користування на умовах оренди” та багато іншого.

          Під час семінару учасники мали змогу дізнатися про систему електронних держзакупівель. Серед тем, які обговорювались учасниками семінару особливу увагу було приділено формуванню бюджету на 2019 рік та прогноз на 2020 рік, призначенню житлових субсидій  на опалювальний період 2018-2019р.р., стан доріг та виділення коштів на їх ремонт та багато інших питань.

        Присутні на семінарі отримали кваліфіковані роз’яснення на проблемні питання всі вищезазначені питання опрацьовано.  


 


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація