Ямпільська районна рада
Офіційний сайт
версія для людей з обмeженими можливостями
22 січня 2019 року

Відбувся мітинг-реквієм

Дата публікації:
26.10.2018

        Сьогодні 26 жовтня у м. Ямпіль біля Меморіалу Слави відбувся мітинг-реквієм «Живуть у пам΄яті герої», присвячений 74-ій річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників.

       Установлення Дня визволення України від фашистських загарбників має на меті всенародне уславлення воїнів-переможців, ушанування пам’яті мільйонів полеглих за визволення української землі, людей, які загинули на окупованій території, у концтаборах, на фашистській каторзі.

       Ми в неоплатному боргу перед мільйонами тих українців, хто стояв до останнього на передовій і за лінією фронту, для кого шлях на війні завершився під скромними обелісками і кому судилося повернутися з неї живим. Перед трудівниками тилу, для яких вищий сенс тих голодних і холодних років сконцентрувався у гаслі «Все для фронту, все для перемоги!». Перед святою самопожертвою солдатських вдів, які несли до кінця разом з похоронами свій непідйомний хрест. Перед дітьми війни, у яких вона відібрала найкращу пору життя.

       В цей знаменний для усіх жителів країни день ми вшановуємо світлу пам’ять про полеглих, низько вклоняємося усім, для кого війна була і Великою і Вітчизняною не лише за назвою, а й за самою її глибокою сутністю.

Сьогодні перед нами багато проблем. Але труднощі мирного часу не зрівняти з воєнними. Нам потрібно сіяти і збирати урожай, будувати школи і виховувати дітей. Ми повинні ростити нове покоління прикладі  фронтовиків. Сьогодні молодь має перейняти  переможну естафету, щоб творити мирне і гідне майбутнє завтра.

      Будемо пам’ятати і не забувати! У цей День ми приєднуємося до вшанування всіх, хто забезпечив це звільнення! Добра пам’ять завжди буде жити в наших серцях.

     Слова вітань, подяки за мирне сьогодення та побажання довгих літ здоров’я прозвучали також від представників релігійних громад.

Хвилиною мовчання було вшановано пам’ять тих, хто загинув на тій страшній війні, і тих, хто помер від ран у повоєнний час.


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація